azj

Előfizetői tartalom

Ég veled, asztma! 1. rész

Leírás

Nincs is rosszabb, mint az éjszaka közepén arra ébredni, hogy nem kapunk levegőt. Vagy egy jó nevetés közben köhögőrohamot kapni.

(Volt) asztmásként tudom, hogy milyen jó dolog légúti probléma nélkül lélegezni.

Az első részben „légzésmintát veszünk”, hogy lásd, mennyire károsult a légzésed. Ha könnyűnek érzed, akkor nyugodtan menj tovább a következő részre, ha viszont ez is kihívás, akkor maradj ennél a videónál, és építsd fel a légzésed! Türelem! Gyöngédség! Kitartás!

Jó légzést!

Légzés
Kezdő
10 perc
20 perc
Azonosság – légzésgyakorlat
45 perc
A Minta – 1. szint
15 perc
Kávé helyett – energetizáló légzés
15 perc
Deerga 6 – légzés
10 perc
Vészhelyzet – 2. rész
20 perc
Ég veled, asztma! 2. rész
30 perc
Ég veled, asztma! 3. rész
45 perc
Ég veled, asztma! 4. rész
60 perc
Ég veled, asztma! 5. rész